Başvuru Menüsü

Dipnotlar ve sonnotlar hakkında

Dipnotlar ve son notlar yazdırılmış belgelerde belge içindeki metni açıklamak, yorumda bulunmak veya kaynak belirtmek amacıyla kullanılır. Dipnotları detaylı açıklamalar, son notları ise kaynakları belirtmek için kullanabilirsiniz.
Madde İşağretleri ve Numaralandırma
Resim yazıları hakkında

Resim yazıları tablolara, şekillere, denklemlere veya diğer öğelere ekleyebileceğiniz numaralandırılmış etiketlerdir. Değişik öğeler için değişik Resim yazısıetiketleri ve numaraları kullanabilirsiniz; örneğin, "Tablo II" ve "Denklem 1-A," gibi; veya bir ya da birçok resim yazısı için etiketleri değiştirebilirsiniz; örneğin, "Tablo 6"yı "Şekil 6" yapmak gibi. Aynı zamanda "Fotoğraf" gibi yeni resim yazısı etiketleri de oluşturabilirsiniz. Daha sonra resim yazısı ekler, siler veya yerini değiştirirseniz resim yazısı numaralarını kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.

Çapraz başvurular hakkında

Bir çapraz Başvuru, belge içinde farklı bir konumda yer alan bir öğeye başvurur. Başlıklara, dipnotlara, yer işaretlerine, resim yazılarına ve numaralandırılmış paragraflara çapraz Başvuru oluşturabilirsiniz.
Madde İşağretleri ve Numaralandırma

Kaynak Burak DEMİRÖZ
Yorumunuzu Ekleyin


Yükleniyor...
Yükleniyor...